شروینت | SherviNet
44295366 (21)98+
info@shervinet.com
آخرین خبرها

معرفی SherviNet CMS 3.2.0


ما به شما توصیه می کنیم تا قبل از تصمیم گیری در مورد طراحی سایت حتما SherviNet CMS و امکانات آن را مشاهده نمایید. زیرا با پیشرفت روز افزون تکنولوژی وب، دیگر روش های سنتی طراحی وب سایت به همراه دغدغه ها و هزینه هایش مناسب نمی باشد. از اینرو ما از پاییز سال 89 شروع به توسعه و پشتیبانی نرم افزار SherviNet CMS نموده و ده ها وب سایت شخصی، شرکتی و سازمانی را توسط آن پیاده سازی کرده ایم. SherviNet CMS  امکان گسترش و شخصی سازی داشته و توانایی پیاده سازی هرگونه ایده و امکانی را با هر ظاهری که بخواهید به سادگی چند کلیک فراهم می نماید. اکثر ایده های شما در آن قبلا ساعت ها توسط مدیران داوطلب بخش ها و صنف های مختلف تست و ایجاد شده است. 

امکانات و ماژول های SherviNet CMS


تحویل SherviNet CMS طی چند ساعت انجام خواهد شد و شما پس از سفارش، سایت خود را تحویل گرفته و همکاران ما آماده اند که اطلاعات اولیه شما را وارد نموده و چنانچه پوسته اختصاصی سفارش داده باشید و یا ماژول های سفارشی درخواست کرده باشید از 1 الی 7 روز بعد در اختیار شما خواهند گذاشت. همچنین شما دیگر دغدغه فضای میزبانی  را نداشته و 500MB فضای رایگان و پنل ارسال پیامک دریافت می کنید.

سایت های ایجاد شده توسط SherviNet CMS


 به دلیل انعطاف پذیری بالای نرم افزار، تقریبا در اکثر مشاغل عمومی و خاص SherviNet CMS توانسته است ده ها وب سایت را پشتیبانی کند.
ما بر خلاف سایر رقبا ، علاوه بر قرار دادن تصاویر سایت های ایجاد شده در گالری تصاویر ، لیست و آمار و اطلاعات تمامی وب سایت های طراحی شده توسط SherviNet CMS را به صورت لحظه ای در صفحه وضعیت مشتریان قرار داده ایم. با این کار مشتریان ما می توانند همیشه از وضعیت سلامت وب سایت خود و آمار های مناسب به صورت لحظه ای آگاه شوند و متقاضیان طراحی وب سایت نیز با تصاویر قدیمی و یا سایت های قدیمی منقضی شده روبرو نمی شوند.

مستندات بروزرسانی SherviNet CMS


 به دلیل وجود اکوسیستم یکپارچه در  سیستم مدیریت محتوای شروینت، شما می توانید بسته های بروز رسانی را دریافت نمایید و بصورت نا محدود و رایگان ، هسته اصلی نرم افزار و ماژول های خریداری شده را ، به محض انتشار آخرین نسخه، تنها با یک کلیک از داخل پنل مدیریت بروزرسانی نمایید.
این بسته ها شامل موارد زیر خواهد بود:
  • امکانات عمومی جدید بر اساس نیاز مشتریان
  • بهینه سازی سیستم برای موتور های جستجو 
  • رفع باگ ها و خطاهای احتمالی گزارش شده
  • ساده تر سازی پنل مدیریت و افزایش سرعت
  • افزایش امنیت و جلوگیری از راه های نفوذ احتمالی